Гарна Хата
Область поиска:
Гарна Хата
Луцк, ул. Казакова 4/2

Авангард натяжні стелі луцьк garna-hata. com. ua

1 грн
Купить
Ед. изм. 1 кв/метр
Поставщик Гарна Хата
Сайт поставщика garna-hata.com.ua
Производитель Гарна Хата
Оценка

Описание

Безшовні натяжні стелі Луцьк 

Безшовні натяжні французькі стелі - це останнє покоління елітних натяжних стель. 

В основі безшовних натяжних стель Гарна Хата лежить плівка ПВХ і полотно поліефірної тканини, просочене поліуретаном, що робить стелі Гарна Хата більш міцними, довговічними і естетичними. 

Безшовні стелі Луцьк унікальні за своїм естетичним і споживчим якостям. Широкий діапазон робочих температур поліефірної тканини (до -30 ° С) обумовлює можливість використання натяжних стель Garna Xata в неопалюваних приміщеннях: лоджіях, балконах і т.д. 

Натяжні безшовні французькі стелі Гарна Хата відкривають перед дизайнерами і стилістами широкі простори для творчості, маючи майже необмеженими архітектурно-декоративними можливостями. Безшовні натяжні стелі Гарна Хата можуть встановлюватися в приміщеннях будь, навіть найскладнішої форми. Натяжні стелі Луцьк однаково якісно встановлюються під будь-яким кутом нахилу і в різних площинах, створюючи ефектні, багаторівневі конструкції стелі: намети, арки, ламані і криволінійні поверхні. Комбінування полотен різного кольору і фактури дозволяє проектувати і монтувати натяжні стелі без швів від Гарна Хата, що повністю відповідають стилю і колірного рішення приміщення.

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Смотрите также

Другие предложения