Гарна Хата
Область поиска:
Гарна Хата
Луцк, ул. Казакова 4/2

Натяжні стелі Луцьк Встановлення та монтаж натяжних стель у Волинській області

1 грн
Купить
Ед. изм. шт
Поставщик Гарна Хата
Сайт поставщика garna-hata.com.ua
Производитель Гарна Хата
Оценка

Описание

Встановимо натяжні стелі в Луцьку, Рівному, Львові.

Пропонуємо великий вибір плівок, на різну цінову категорію. Ми здатні втілити будь яку фантазію та вашу забаганку , щодо розробки та встановлення стель.

Наші майстри постійно їздять до закордонних колег по обміну досвідом, та впровадження нових технологій у натяжних стелях ( прослідкувати за цим ви можете в instagram в групі garnahata_stretchceiling. Однією з останніх є «ширяюча лінія» - з розробкою спеціального профілю , що не потрібно на стелі встановлювати люстри, а натомість світлова лінія чи хвиля по дизайнерські вписуються в інтер’єр стелі. Також стелі Apply – це різьблена нижня стеля будь якого малюнку (див. сайт garna-hata.com.ua). Фотодрук , дворівневі та багаторівневі стелі , які можуть доповнитись підсвіткою з СТАРПІНСАМИ (імітація зоряного неба).

Постійно діють знижки на велику площу та різноманітні акції.

Ми одні з перших у Луцьку почали робити безшовні великогабаритні стелі ( це в школах – акт. залах, спорт. залах, холах, класах; в садках та лікарнях, в Центральному Луцькому басейні та інших басейнах).

У нашому арсеналі є декоративні види плівок : металіки, сатин, фото стелі готового рішення, матові та глянцеві будь яких кольорів.

Ми спрямовані на якість , що підтверджує сертифікацію плівки (див.на сайті garnahata.lutsk.ua), встановлюємо стелі добротними інструментами та маємо кваліфікованих майстрів. При кінці роботи майстри завжди прибирають ремонтне сміття. Надаються такі документи як договір , де гарантія 3 роки на роботу та 10 років на плівку та акт виконаних робіт, чек.

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Смотрите также

Другие предложения